* Penzion Chladek /ubytovanie Knezeves

Penzion Knezeves Chladek
 
Ubytovanie Kneževes penzión Chládek:
Pension Chládek sa nachádza v pokojnej lokalite českej dedinky Kneževes neďaleko medzinárodného letiska Praha Ruzyne. Z penziónu sa ponúka krásny výhľad na vodnú hladinu rybníka so vzrastlou vegetáciou a vzdialenosť do centra hlavného mesta je iba 20 minút a stanica metra Zličín 5 minút.

Kneževes penzión Chládek ubytovanie:
Štýlový penzión Chládek poskytuje ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Kdispozícii je aj jeden apartmán a izba pre hostí so zníženou pohyblivosťou. Súčasťou každej modernej izby je vlastné sociálne zariadenie a televízia. V cene za ubytovanie sú zahrnuté raňajky, WiFi internet, notebook a SAT TV.

Chládek penzión ubytovanie Kneževes služby:
Súčasťou penziónu Chládek sú parkovacie miesta, ktoré sú strážené kamerovým systémom. Ďalej sa ponúka možnosť parkovať v garážach alebo uzavretom dvore. V prízemí penziónu Chládek sa nachádza sála s kapacitou 60 osôb, ktorá okrem občerstvenia slúži taktiež na organizovanie rôznych rodinných osláv či firemných stretnutí. Medzi ďalšie služby penzióna Chládek patrí zabezpečenie dopravy a občerstvenie (catering) v prípade využitia sály. V neposlednom rade penzión Chládek disponuje rovnako kaviarňou a barom.

Penzión ubytovanie Chládek Kneževes hrad Okoř:
Pension Chládek leží na okraji dedinky Kneževes a neďaleko od nej sa nachádza zrúcanina hradu Okor. Hrad je stredobodom svojho kraja - miestom, kde sa stretáva niekoľko turistických značiek aj značených cyklotrás. V letných mesiacoch sa tu organizujú rôzne akcie: koncerty, šermiarske súboje či súťaže pre deti. Priľahlá rovnomenná obec ponúka dostatok možností na odpočinok a občerstvenie, alebo treba príjemnú prechádzku po brehu dedinského rybníka.
Penzion Knezeves Chladek - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Knezeves Chladek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Knezeves Chladek - možnosť pripojenia na internetPenzion Knezeves Chladek - akceptuje creditné karty VISAPenzion Knezeves Chladek - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Knezeves Chladek - akceptuje creditné karty JCBPenzion Knezeves Chladek - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Knezeves Chladek - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Knezeves Chladek - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Knezeves Chladek - Izby s vlastnou toaletouPenzion Knezeves Chladek - v izbach je telefon